Дитяче харчування, харчування для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Вживання цього напою в дитинстві може протистояти ожирінню у дорослому віці

09:00, 11.07.2024
Вживання цього напою в дитинстві може протистояти ожирінню у дорослому віці Нехай дієтологи не втомлюються критикувати фруктовий сік за великий вміст вуглеводів за практично повної відсутності клітковини, схоже, цей напій все ж таки може зробити велику послугу батькам ласунів.

Чому не можна змушувати дітей доїдати свою порцію?

13:00, 10.07.2024
Чому не можна змушувати дітей доїдати свою порцію? Французькі вчені заявили, що метод виховання, за якого батьки змушують дитину спустошувати свою тарілку, не корисний, а скоріше - навіть шкідливий. За їхніми словами, існує ризик, що діти почнуть ігнорувати свій голод.

Горіхи: як правильно давати їх дітям?

07:00, 04.07.2024
Горіхи: як правильно давати їх дітям? Горіхи - це поживний продукт, багатий на корисні жири, вітаміни, рослинні білки. Але його обережно треба давати дітям, щоб не нашкодити. У статті розповідаємо, з якого віку можна пригощати дитину горіхами, як це правильно робити та в чому к...

Їжа для комфортного сну малюка

07:00, 28.06.2024
Їжа для комфортного сну малюка Дієтолог Зої Бінглі-Пуллін вважає, що йогурт, сир, молоко, мюслі, риба та листова зелень допомагають забезпечити глибокий нічний сон для дітей.

Що робити, якщо дитина не хоче їсти овочі і фрукти?

08:00, 20.06.2024
Що робити, якщо дитина не хоче їсти овочі і фрукти? Сучасні діти все частіше відмовляються від фруктів і овочів. Чому так відбувається? І що робити батькам у цій итуації? Адже корисні мікроелементи та вітаміни, що є в цих продуктах так необхідні дітям!

Чому діти так люблять солодощі?

07:00, 16.06.2024
Чому діти так люблять солодощі? Усі знають, що діти люблять солодке. Так, малятам може подобатися смак іншої їжі: пюре, м'яса чи овочевого салату. Але якщо надати вибір, то смаколики з високим рівнем цукру будуть на першому місці. Цьому факту є цілком наукове пояснення. У...

Сніданок мрії: тости з полуницею для дітей

09:00, 13.06.2024
Сніданок мрії: тости з полуницею для дітей Тости з полуницею — це гарантія чудового ранку. З ніжним вершковим кремом і свіжими ягодами, це чудовий варіант сніданку для ваших синочків і донечок.