Дитяче харчування, харчування для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Чому сніданок важливий для школяра?

07:00, 30.03.2024
Чому сніданок важливий для школяра? Школярі витрачають багато енергії. Для того, щоб її поповнювати, потрібен збалансований раціон. Не останнє місце у ньому посідає сніданок.Лікарка-педіатриня Катерина Ковбаско розповіла, чому дитині важливо не пропускати перший прийом їжі.

Чи можна давати дитині продукти з глютеном?

07:00, 15.03.2024
Чи можна давати дитині продукти з глютеном? Целіакією, тобто непереносимістю глютену, страждає в середньому від 0,5 до 1% людей. У деяких країнах поширеність хвороби вища, що обумовлено генетично.

Скільки води повинна випивати дитина?

07:00, 14.03.2024
Скільки води повинна випивати дитина? Необхідність пиття, якщо йдеться про здорову дитину, визначається появою відчуття спраги. Якщо спекотно, можете частіше пропонувати воду, але споживання води в автоматичному режимі регулює центр спраги в гіпоталамусі мозку.

Коли дитині можна давати цукор і скільки?

07:00, 13.03.2024
Коли дитині можна давати цукор і скільки? Поточні рекомендації Американської академії педіатрії за підтримки Американської кардіологічної асоціації такі: дітям до двох років цукор не рекомендується, після двох років – не більше як 25 грамів на день (це приблизно шість чайних ложок)...

Чи може дитина бути голодною, але при цьому не їсти?

07:00, 12.03.2024
Чи може дитина бути голодною, але при цьому не їсти? Перший рік дитина активно росте, а потім ці процеси сповільнюються, малюк їсть менше і може відмовлятися від їжі. Це лякає батьків, але боятися не варто: і дорослій людині іноді не хочеться їсти.

Солодощі для дітей, які вважаються найбільш небезпечними

07:00, 10.03.2024
Солодощі для дітей, які вважаються найбільш небезпечними Багато солодощів можуть привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Дослідники заявили, що найбільшу кількість шкідливих речовин містять саме солодощі для дітей — драже, кольорова карамель, цукерки і желейки, в яких є шкідливі штучні барвни...

5 причин, через які не варто давати своїм малюкам дитяче шампанське

07:00, 23.02.2024
5 причин, через які не варто давати своїм малюкам дитяче шампанське Дитяче шампанське з'явилося ще у 90-х. Коштувало воно тоді недешево, принаймні для звичайної української родини. Але раз на рік чому б не побавити дитину, вважали батьки.