Одяг та мода для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Як навчити дитину одягатися?

07:00, 24.01.2023
Як навчити дитину одягатися? Процес зборів куди-небудь може перетворитися на справжні тортури для дорослих. Малюк буде кричати, влаштовувати істерику, звиватися, знімати одяг. Як привчити своє чадо до одягу?

Готовим гардероб ребенка к зиме

23:33, 22.11.2018
Готовим гардероб ребенка к зиме В наших широтах холод и мороз может начаться внезапно в любой момент с конца октября, и лучше встречать его во всеоружии, чтобы долгие зимние прогулки были в радость.

Що треба купити дитині в садочок

15:00, 10.06.2018
Що треба купити дитині в садочок Речей, які потрібно купити дитині в дитячий сад, не так вже й багато. Зазвичай, перелік необхідних речей дає батькам вихователька. Отже, пропонуємо батькам ознайомитися зі списком речей, які знадобляться кожній дитині, котра ходитиме в дитя...

Найправильніший одяг для дитячого садка

16:00, 26.05.2018
Найправильніший одяг для дитячого садка Це добре:Футболки з довгим і коротким рукавом, не надто вузькою горловиною і без застібок.Вільні і м'які штани (брюки, джинси, для дівчаток - легінси) на гумці.Спідниці на гумці (!) і м'які (наприклад, трикотажні) сукні з тканини, що не мне...

Як організувати дитячі речі за допомогою простих і недорогих пристроїв

09:00, 27.04.2018
Як організувати дитячі речі за допомогою простих і недорогих пристроїв І так прийшов час організувати дитячу кімнату! Ось вам швидкі і недорогі поради для організації простору, які не потребують перепланування квартири або виготовлення якихось дорогих меблів на замовлення. Все просто і геніально.

Як переодягати дітей на вулиці

10:48, 21.03.2017
Як переодягати дітей на вулиці Тепла погода дозволяє гуляти довго і з задоволенням. Потрібно погодувати, а то й переодягнути малюка? Знайдіть для цього затишне містечко.

Як дізнатися розмір взуття маленьких дітей: ТОП-3 способи

15:00, 31.01.2017
Як дізнатися розмір взуття маленьких дітей: ТОП-3 способи Якщо ваш малюк ще зовсім маленький, а його ніжки вже потребують взуття, то зовсім не варто гадати який розмір ноги у вашої крихітки. Можна кількома способами дізнатися розмір взуття вашого малюка.