Костюми для дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Як швидко зробити костюм ангела або купідона для дітей

12:21, 14.01.2018
Як швидко зробити костюм ангела або купідона для дітей Отже, якщо завтра у вашого сина чи доньки свято у школі (садку), цілком можливо швидко зробити костюм з підручних засобів. Так, пропонуємо зробити по-справжньому ангельский образ - а саме купідона.

Костюм космонавта для дітей своїми руками

21:30, 22.01.2017
Костюм космонавта для дітей своїми руками Ваша дитина обожнює зірки і мріє стати космонавтом? Нарядіть її в майже що справжній скафандр на найближчий шкільний ранок або карнавал.

5 цікавих ідей маскарадних костюмів для дітей

10:00, 14.12.2016
5 цікавих ідей маскарадних костюмів для дітей Карнавал або маскарад для дітей - захоплююча подія, а для їхніх батьків - змаганням на уяву і винахідливість. Коли дітей на святі збирається багато, важко підібрати такий образ, який би не повторювався кілька разів. Завдання не з простих, а...

Костюм дитині на Хелловін своїми руками (ФОТО)

21:30, 26.10.2016
Костюм дитині на Хелловін своїми руками (ФОТО) Деякі іноземні свята вже стали для нас традиційними. Одне з них - Хелловін. Хелловін особливо полюбився діткам, тому що в цей день їм можна переодягатися в страшні костюми, ходити по вулицях і лякати своїм виглядом перехожих. Скористайтеся ...

Костюми для дітей: костюм котика своїми руками

10:00, 12.04.2016
Костюми для дітей: костюм котика своїми руками Дитячі карнавальні костюми, створені мамами-рукодільницями, зроблять будь-яке свято яскравим і незабутнім. У цій статті ми розповімо, як зшити дитячий костюм чорної кішки своїми руками без особливих навичок до шиття та рукоділля.

Костюми для дітей: 9 ідей для Хелловіна

10:00, 09.10.2015
Костюми для дітей: 9 ідей для Хелловіна У календарі не так вже багато свят, коли можна влаштувати костюмовану вечірку. Один з цих свят - це Переддень всіх святих, або Хелловін, який відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Пропонуємо кілька ідей, як одягнути малюка.