Школярі, навчання дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Як впоратися з неслухняними дітьми?

07:00, 16.04.2024
Як впоратися з неслухняними дітьми? Батькам важко знаходити спільну мову з неслухняними дітьми: навіть найпростіші повсякденні справи на кшталт купання або харчування стають складним випробуванням. Часто батьки самі несвідомо провокують непослух дітей, піддаючись їхнім істери...

Як навчити дитину таблицю множення?

07:00, 15.04.2024
Як навчити дитину таблицю множення? Вивчення таблиці множення — базова річ для молодшої школи, без якої не можливе подальше навчання. Тому логічно, що батьки так часто ставлять собі питання: «як легко вивчити таблицю множення з дитиною?»

Чому сучасні діти такі непосидючі?

07:00, 03.04.2024
Чому сучасні діти такі непосидючі? Дитина не вміє контролювати свої моторні функції. Малюк бігає і кричить не назло вам, а тому що просто не може, не знає, як впоратися зі своєю енергією.

Знайдено ще одну причину не давати підліткам занадто багато сидіти в соцмережах

07:00, 01.04.2024
Знайдено ще одну причину не давати підліткам занадто багато сидіти в соцмережах Нове дослідження, проведене фахівцями з Канади, показало, що більш активне користування соціальними мережами пов’язане з низькою самооцінкою у підлітків та розладом харчової поведінки.

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри?

07:00, 31.03.2024
Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? Батьки часто питають, з якого віку і чи варто взагалі носити сонцезахисні окуляри дітям. Відповідь на це запитання надала дитяча лікарка-офтальмологиня Віолетта Павлишин.

Чому сніданок важливий для школяра?

07:00, 30.03.2024
Чому сніданок важливий для школяра? Школярі витрачають багато енергії. Для того, щоб її поповнювати, потрібен збалансований раціон. Не останнє місце у ньому посідає сніданок.Лікарка-педіатриня Катерина Ковбаско розповіла, чому дитині важливо не пропускати перший прийом їжі.

Що може спровокувати агресивну поведінку у дітей?

07:00, 26.03.2024
Що може спровокувати агресивну поведінку у дітей? Підлітків часто звинувачують у агресивному стані, який вони не можуть контролювати. З одного боку, провинна є в гормональному фоні, але з іншого впливають і сторонні чинники. Наприклад, тип харчування. Нове дослідження показало, що на рівен...