Зачіски для дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

ТОП 10 найоригінальніших зачісок для дівчаток (ФОТО)

09:00, 30.05.2018
ТОП 10 найоригінальніших зачісок для дівчаток (ФОТО) Одна австралійська мама креативно підійшла до щоденного ритуалу заплітання волосся, застосувавши всі свої здібності. Результат не змусив себе довго чекати. Створення зачіски перетворилося в захоплюючий творчий процес, в якому активно беруть...

Топ кращих зачісок до школи (ВІДЕО)

11:00, 13.04.2018
Топ кращих зачісок до школи (ВІДЕО) Часом щодня вигадувати нову зачіску для своєї донечки стає складно і доводиться шукати на просторах Інтернету нових ідей. Тому ми вирішили спростити це завдання і підібрали 5 ідей зачіски для твоєї принцеси.

Шкільні зачіски для дівчаток (ФОТО, ВІДЕО)

02:19, 17.09.2017
Шкільні зачіски для дівчаток (ФОТО, ВІДЕО) Шкільні дитячі зачіски можна сміливо назвати окремим напрямком в перукарському мистецтві. Щодня маленькі школярки повинні виглядати акуратно і красиво, тому матусі креативу і створюють масу варіацій на тему шкільних зачісок.

Зачіски для дітей: як доглядати за волоссям дівчаток

15:00, 14.10.2016
Зачіски для дітей: як доглядати за волоссям дівчаток Всі дівчатка хочуть, щоб їх волосся було довгим, красивим і щоб можна було робити багато різних зачісок. Дерматологи попереджають: шкіра голови і дитяче волосся дуже ніжне, і радять не забувати про спеціальний догляд за волоссям.

Зачіски для дітей: як підстригти дитину без зайвих проблем

15:00, 11.10.2016
Зачіски для дітей: як підстригти дитину без зайвих проблем Усім мамам здається, що підстригти дитину - справа дріб'язкова. Але діти завжди емоційно реагують на стрижку. Іноді радіють, а часом дуже засмучуються. Тому при відвідуванні перукарень важливо враховувати вікові особливості та психологію ді...

Зачіски для хлопчиків: 2 варіанти

10:00, 13.09.2016
Зачіски для хлопчиків: 2 варіанти Волосся у дитини повинно виглядати завжди охайно й акуратно. Навіть для хлопчиків з коротким волоссям існує багато зачісок, які мама може робити вдома сама. Розглянемо два варіанти укладки для хлопчиків.

Коса з чотирьох пасом для дівчинки (ФОТО)

10:00, 30.05.2016
Коса з чотирьох пасом для дівчинки (ФОТО) Зачіска в стилі кантрі для вашої дівчинки виконується з двох широких кісок, які плетуться з чотирьох прядок. Підходить для дівчаток з довгим та середніми волоссям, підстриженим по одній лінії.