Виховання дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Чим небезпечна диктатура батьків?

07:00, 19.07.2024
Чим небезпечна диктатура батьків? Диктатура — це спосіб контролю, у якому одні члени сім'ї придушуються іншими.

Чи можуть токсичні батьки спровокувати у дитини бажання вести деструктивний спосіб життя?

07:00, 18.07.2024
Чи можуть токсичні батьки спровокувати у дитини бажання вести деструктивний спосіб життя? Токсичність батьків, безумовно, породжує поведінку дитини, що відхиляється від норми. У більшості випадків у дітей, які ведуть деструктивний спосіб життя, порушено дитячо-батьківські стосунки у сім'ї.

Звідки беруться гіперактивні діти?

07:00, 01.07.2024
Звідки беруться гіперактивні діти? Сьогодні важко знайти сім'ю з дитиною, яка відрізняється спокійною вдачею. Настав час гіперактивних дітей. Звідки вони беруться? Вчені зі США знають відповідь!

Чому діти після поїздки до бабусі стають неслухняними?

08:00, 18.06.2024
Чому діти після поїздки до бабусі стають неслухняними? За даними дослідження професорки з соціальної роботи Оксфордського університету Ен Б’юкенен, бабусі й дідусі позитивно впливають на формування дитини, її стан і добробут.

Що не можна робити татові при дитині?

08:00, 17.06.2024
Що не можна робити татові при дитині? Тато - це приклад для наслідування, не залежно від статі дитини. І син, і дочка буде будувати свої стосунки з людьми на моделі її спілкування з батьком. Саме тому сьогодні ми розкажемо що не можна робити татові при дітях.

Як діти стають примхливими?

09:00, 15.06.2024
Як діти стають примхливими? Дітям дошкільного та шкільного віку властивий бурхливий прояв емоцій. Розуміння причин такої поведінки допоможе батькам розробити заходи для запобігання істерикам. Часто капризи трапляються тоді, коли дитина голодна, розчарована чи втомлена...

Дуже просте і важливе правило виховання, якщо хочете, щоб дитина виросла впевненою в собі

10:00, 10.06.2024
Дуже просте і важливе правило виховання, якщо хочете, щоб дитина виросла впевненою в собі Від стосунків батьків залежить те, як дитина виражатиме свої емоції, життєві установки, цінності.