Мама і тато, батьки для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Чим небезпечна диктатура батьків?

07:00, 19.07.2024
Чим небезпечна диктатура батьків? Диктатура — це спосіб контролю, у якому одні члени сім'ї придушуються іншими.

Чи можуть токсичні батьки спровокувати у дитини бажання вести деструктивний спосіб життя?

07:00, 18.07.2024
Чи можуть токсичні батьки спровокувати у дитини бажання вести деструктивний спосіб життя? Токсичність батьків, безумовно, породжує поведінку дитини, що відхиляється від норми. У більшості випадків у дітей, які ведуть деструктивний спосіб життя, порушено дитячо-батьківські стосунки у сім'ї.

Вчені з'ясували, чи корисний дитині спільний сон з батьками

07:00, 15.07.2024
Вчені з'ясували, чи корисний дитині спільний сон з батьками Сон з дитиною не є небезпечним для її життя, але й не приносить користі здоров'ю або стосункам з батьками. Про це вчені з Університету Квебеку повідомили The Conversation.

Як вплинути на стать майбутньої дитини?

07:00, 02.07.2024
Як вплинути на стать майбутньої дитини? Кожна сімейна пара, наважуючись завести дитину, будує очікування щодо статі малюка. Існує кілька не підтверджених медициною методик планування та способи підрахунку статевої приналежності вже зачатого малюка. Однак жоден з них не дасть стов...

У строгих і байдужих батьків діти страждають від зайвої ваги

10:00, 27.06.2024
У строгих і байдужих батьків діти страждають від зайвої ваги У суворих батьків — товсті діти, як і в тих, хто не займається дітьми — так стверджують британські медики. Згідно зі статистикою, в сім'ях, де батьки дуже суворо виховують своїх синів або, навпаки, зовсім не цікавляться ними, діти частіше с...

Чому діти після поїздки до бабусі стають неслухняними?

08:00, 18.06.2024
Чому діти після поїздки до бабусі стають неслухняними? За даними дослідження професорки з соціальної роботи Оксфордського університету Ен Б’юкенен, бабусі й дідусі позитивно впливають на формування дитини, її стан і добробут.

Що не можна робити татові при дитині?

08:00, 17.06.2024
Що не можна робити татові при дитині? Тато - це приклад для наслідування, не залежно від статі дитини. І син, і дочка буде будувати свої стосунки з людьми на моделі її спілкування з батьком. Саме тому сьогодні ми розкажемо що не можна робити татові при дітях.