Доктор Комаровский | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Лікар радять дітям кисломолочні продукти для підвищення імунітету взимку

07:00, 04.12.2023
Лікар радять дітям кисломолочні продукти для підвищення імунітету взимку Євген Комаровський розповів, що регулярне вживання кисломолочних продуктів дуже корисне для імунної системи дітей.

Як захистити дитину від грипу і ГРВІ?

07:00, 04.10.2023
Як захистити дитину від грипу і ГРВІ? Євген Комаровський розповів про правильну профілактику грипу та ГРВІ. Педіатр дав кілька слушних порад, як уберегтися від вірусної інфекції.

Комаровський розповів, скільки фруктового соку можна давати дітям

07:00, 03.03.2023
Комаровський розповів, скільки фруктового соку можна давати дітям Євген Комаровський часто ділиться важливими рекомендаціями щодо здоров'я. Цього разу популярний лікар розповів про фруктовий сік у дитячому меню.

Комаровський розповів, чи можна дітям пити каву

11:00, 14.08.2022
Комаровський розповів, чи можна дітям пити каву Часто батьки починають давати каву дітям шкільного віку і організм малюків переносить його вплив безслідно. Повністю захистити малюка від кофеїну не вийде, адже ця речовина є в шоколаді, колі, інших газованих напоях. У порівнянні з ними чаш...

Чого не вистачає дитині, якщо вона їсть папір?

11:00, 16.06.2022
Чого не вистачає дитині, якщо вона їсть папір? Їсти папір - не нормально, тож прояв такого "хобі" має насторожити батьків. Це перший сигнал організму про те, що щось не так, не вистачає якихось вітамінів та мікроелементів. Яких саме? Про це говоримо далі.

Як допомогти, коли дітям закладає вуха?

11:00, 18.03.2022
Як допомогти, коли дітям закладає вуха? Євген Комаровський дав декілька порад батькам, як зробити комфортним політ для малюків.

Що робити, якщо в дитини проблеми з аденоїдами?

11:00, 02.02.2022
Що робити, якщо в дитини проблеми з аденоїдами? Аденоїди — патологічне розростання носоглоткового мигдалика. Вони є частиною природного дитячого захисту від вторгнення патогенних мікроорганізмів — лімфаденоїдного глоткового кільця Пирогова-Вальдейєра. У нормі аденоїдні вегетації добре ро...