Дитяче харчування, харчування для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Дієта при гастриті для дітей

10:00, 23.10.2020
Дієта при гастриті для дітей Дієта при гастриті для дітей є важливим аспектом у подоланні недуги. Приділяти особливу увагу правильному раціону дитини при такому серйозному захворюванні просто необхідно, адже діти самостійно не здатні виконати всі приписи лікаря.

Якщо не працює їдальня: Що давати їсти дітям до школи?

10:00, 24.09.2020
Якщо не працює їдальня: Що давати їсти дітям до школи? Під час пандемії багато шкільних закладів відмовились від послуг їдальні і перед батьками постало питання: що давати дитині їсти у школу? Ми вирішили вам трішки допомогти.

Готуємо дітям курячі котлети

10:00, 04.09.2020
Готуємо дітям курячі котлети Дітям на сніданок корисно їсти гарячі страви, а щоб малюки точно поснідали, приготуйте для них котрлетки.

Чому дітям і дорослим потрібно їсти помідори?

11:00, 31.07.2020
Чому дітям і дорослим потрібно їсти помідори? Помідори корисно їсти і дорослим, і дітям, а все тому, що вони багаті вітаміном С, калієм, фолатами і вітаміном К. Однак найбільше томати цінні тим, що вони є основним джерелом потужного антиоксиданту лікопіну, який знижує ризик серцевих за...

У чому користь кавунів для дітей і дорослих?

11:00, 28.07.2020
У чому користь кавунів для дітей і дорослих? Нарешті, прийшов той час, коли можна їсти кавуни і не боятися, що в них є нітрати, адже літо - в самому розпалі. Тож давайте дізнаємось про їх користь як для дітей, так і для дорослих.

Що їсти дітям, щоб бути здоровими?

11:00, 15.07.2020
Що їсти дітям, щоб бути здоровими? Варто знати, що здоров'я напряму залежить від того, як ми харчуємось і що їмо. Особливо це стосується дітей. До вашої уваги перелік продуктів, які зміцнюють імунітет.

Як змусити дитину пити воду, коли вона хворіє?

11:00, 11.07.2020
Як змусити дитину пити воду, коли вона хворіє? Зазвичай, у дітей немає проблем з питтям рідини: чай, компоти, соки, молоко, ввлітку навіть морозиво - джерело рідини для організму. Але якщо у малюка проблеми зі здоров'ям, він потребує значно більше рідини. Та що робити, коли у чада блюво...