Школярі, навчання дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Поведінка в екстрених ситуаціях: що повинна знати кожна дитина

11:00, 20.04.2021
Поведінка в екстрених ситуаціях: що повинна знати кожна дитина Експерти радять почати вивчати з дитиною правила поведінки у надзвичайних ситуаціях якомога раніше. Крім того, їх потрібно регулярно повторювати, щоб малеча легко згадала їх за потреби.

Як говорити з дітьми про расизм?

11:00, 13.04.2021
Як говорити з дітьми про расизм? Батьки зобов'язані говорити з дітьми на досить делікатні теми. При цьому потрібно не виходити за певну грань: адже не зважаючи на те, що дитина повинна знати про такі речі, вона залишається дитиною. Серед складних тем для бесіди є расизм.

Дітей запитали про найцінніші поради від своїх мам

11:00, 29.03.2021
Дітей запитали про найцінніші поради від своїх мам Найпопулярнішою фразою, яку матері передали своїм дітям, була така: "немає такого слова, як не можу". Відомо, що дослідники опитали близько 2 тисяч дорослих британців. З’ясувалося, що діти частіше просять поради у мами, ніж слухають рекомен...

Як навчити дитину спокійно сприймати поразки

11:00, 19.03.2021
Як навчити дитину спокійно сприймати поразки Однією з важливих навичок для малечі буде вміння програвати. Саме тому батькам потрібно допомогти дитині його засвоїти.

Модель сім'ї: Як вона вплине на доросле життя дитини?

11:00, 18.03.2021
Модель сім'ї: Як вона вплине на доросле життя дитини? Батьки виховують вас "досягаторами"Проявляють любов тільки тоді, коли діти домагаються успіху, роблять щось потрібне або принесли зі школи хороші оцінки. Крім цього, малюки розуміють, якщо нічим не відзначилися, то жодного ласкавого слова в...

Як допомогти дитині стати впевненою в собі?

11:00, 16.03.2021
Як допомогти дитині стати впевненою в собі? Пропонуємо прості поради, дотримуючись яких, ви допоможете своїй дитині стати набагато впевненішою й досягти всіх поставлених цілей.

Чи повинен лякати батьків хрускіт у суглобах дітей?

11:00, 14.03.2021
Чи повинен лякати батьків хрускіт у суглобах дітей? Хрускіт в суглобах у дітей не завжди свідчить про відхилення або захворювання, досить часто це в рамках норми. Як правило, у дітей хрустять суглоби хребта, тазостегнові або колінні.