Розвиток немовляти | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

До якого віку дитина повинна почати говорити?

11:00, 05.04.2021
До якого віку дитина повинна почати говорити? Експерти розповіли, коли немовлята починають вигукувати і говорити, а також те, як поліпшити мовний розвиток дитини.

Вчені довели, що навіть однорічні діти розуміють різницю в мовах - дослідження

11:00, 03.04.2021
Вчені довели, що навіть однорічні діти розуміють різницю в мовах - дослідження Вчені з’ясували, що діти можуть відрізнити одну мову від іншої, ще не навчившись і говорити. Так, однорічні малюки цілком розуміють різницю між мовами. Про це заявили вчені з Університету Помпеу Фабра.

Вчені: Депресія мами може бути пов'язана з емоційними проблемами у маленьких дітей

10:00, 03.02.2021
Вчені: Депресія мами може бути пов'язана з емоційними проблемами у маленьких дітей Помірні довготривалі депресивні симптоми матері можуть бути пов'язані з емоційними проблемами у маленьких дітей, такими як гіперактивність, агресивність і занепокоєння.

Вчені: Характер у дітей формують бактерії в кишечнику

10:00, 02.02.2021
Вчені: Характер у дітей формують бактерії в кишечнику Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Як сформувати у дітей добру самооцінку?

10:00, 05.01.2021
Як сформувати у дітей добру самооцінку? Багато бітьків самі не помічають, як своїми фразами і вчинками руйнують самооцінку своєї дитини. як не припускатись таких помилок?

Як визначити темперамент своїх дітей?

10:00, 18.09.2020
Як визначити темперамент своїх дітей? Діти, як і дорослі, мають свої темпераменти - холерик, меланхолік, флегматик, сангвінік. Зазвичай темперамент у “чистому вигляді” зустрічається рідко. Часто риси різних типів змішуються. Проте найбільш яскраві риси однаково будуть “керуючим...

Як навчити дитину перевертатися

10:00, 13.09.2020
Як навчити дитину перевертатися Мама і тато з хвилюванням чекають моменту, коли малюк навчиться регулювати розташування тіла — повертатися з живота на спинку і навпаки. Чи потрібно навчати дитину цього і як освоїти повороти з живота на спину?