Доктор Комаровский | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Як допомогти, коли дітям закладає вуха?

11:00, 18.03.2022
Як допомогти, коли дітям закладає вуха? Євген Комаровський дав декілька порад батькам, як зробити комфортним політ для малюків.

Що робити, якщо в дитини проблеми з аденоїдами?

11:00, 02.02.2022
Що робити, якщо в дитини проблеми з аденоїдами? Аденоїди — патологічне розростання носоглоткового мигдалика. Вони є частиною природного дитячого захисту від вторгнення патогенних мікроорганізмів — лімфаденоїдного глоткового кільця Пирогова-Вальдейєра. У нормі аденоїдні вегетації добре ро...

Комаровський розповів, як боротися з дитячими капризами у віці 2-3 років?

11:00, 18.01.2022
Комаровський розповів, як боротися з дитячими капризами у віці 2-3 років? Що робити, якщо твій милий малюк раптово став некерованим, в магазині падає з істерикою на підлогу, а ввечері відмовляється йти спати?

Чому діти ходять на пальчиках?

11:00, 27.12.2021
Чому діти ходять на пальчиках? Батьки часто впадають в паніку, коли малюк починає ходити навшпиньках. Доктор Комаровський розповість у нашому відео, чи варто панікувати, коли дитина починає ходити, стаючи лише на пальчики.

Комаровський розповів, що робити, якщо дитина часто хворіє

11:00, 18.12.2021
Комаровський розповів, що робити, якщо дитина часто хворіє Коли діти починають ходити до дитячого садка, вони чомусь постійно хворіють. Цю тенденцію помічають багато батьків. Лікар Євген Комаровський відповів, у чому причина і на що важливо звернути увагу.

Комаровський розповів, що робити, якщо дитина часто хворіє

11:00, 13.11.2021
Комаровський розповів, що робити, якщо дитина часто хворіє Коли діти починають ходити до дитячого садка, вони чомусь постійно хворіють. Цю тенденцію помічають багато батьків. Лікар Євген Комаровський розповів, у чому причина і на що важливо звернути увагу.

Комаровський дав важливу пораду батькам

11:00, 29.09.2021
Комаровський дав важливу пораду батькам Дитина, яка не любить звичайну воду, буде її пити, якщо батьки не будуть пропонувати альтернативу. Доктор Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram відповів на питання, яке хвилює багатьох батьків: "Чи можна примушувати дитину пити з...