Іграшки для дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Якщо хлопчик бавиться ляльками: це нормально чи батькам треба хвилюватись?

11:00, 20.01.2022
Якщо хлопчик бавиться ляльками: це нормально чи батькам треба хвилюватись? Дослідження, опубліковане в журналі "Експериментальна дитяча психологія", показало, що дівчатка хочуть машинки, а хлопчики - ляльку.

Чому дитина стала менше гратись іграшками?

11:00, 14.01.2022
Чому дитина стала менше гратись іграшками? Наші діти стали менше грати в машинки, ляльки, хованки, віддаючи перевагу іграм на смартфонах або планшетах. У Ikea навіть з'явилася посада директора з ігор - її зайняв п'ятирічний Тобі Оутс, головним завданням якого стане тестування нових ...

Поради батькам, які виховують дітей з малою різницею у віці

11:00, 06.08.2021
Поради батькам, які виховують дітей з малою різницею у віці Діти з маленькою різницею у віці схильні часто конкурувати за увагу батьків і конфліктувати.

Чим зайняти дітей під час карантину

11:00, 23.04.2020
Чим зайняти дітей під час карантину У мережі все більше жартів про те, що вакцину від коронавірусу винайдуть батьки, які не в стані будуть далі терпіти істерики своїх дітей на карантині. Як би там не було, а поки ми всі в ізоляції, треба чимось зайняти дітей.

Вчені: Відеоігри позитивно впливають на мозок дітей

11:00, 02.01.2020
Вчені: Відеоігри позитивно впливають на мозок дітей Фахівці з американського Університету Юти провели дослідження і виявили, що у завзятих геймерів в мозку відбуваються деякі незворотні зміни.

Психологи: Діти, з якими граються батьки, — щасливіші і успішніші

11:00, 02.10.2019
Психологи: Діти, з якими граються батьки, — щасливіші і успішніші Багатьом батькам важко знайти час для гри через напружений графік. Деякі батьки також визнають, що часто відволікаються на роботу чи інші справи через гаджети: ноутбуки та смартфони.

Діти схожі на свої улюблені іграшки - психологи

11:00, 02.08.2019
Діти схожі на свої улюблені іграшки - психологи Психологи переконані, що діти обирають собі не тільки друзів, а й іграшки, в залежності від темпераменту і вподобань.