Здоров'я дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Фрази, які допоможуть навчити дітей їсти менше солодощів

11:00, 11.04.2021
Фрази, які допоможуть навчити дітей їсти менше солодощів Експерти запевняють, що цілком нормально обмежувати малечу солодощами і робити це ви можете без сварок та плачу. Чудово буде навчити дітей ласувати солодким інколи, а не постійно.

Чи може новонароджена дитина пити питну воду?

11:00, 04.04.2021
Чи може новонароджена дитина пити питну воду? За словами педіатра, немовлятам воду додатково давати пити не потрібно, навіть у спеку. Про це написала педіатр Анастасія Шелевицька на своїй сторінці в інстаграмі.

Чи повинен лякати батьків хрускіт у суглобах дітей?

11:00, 14.03.2021
Чи повинен лякати батьків хрускіт у суглобах дітей? Хрускіт в суглобах у дітей не завжди свідчить про відхилення або захворювання, досить часто це в рамках норми. Як правило, у дітей хрустять суглоби хребта, тазостегнові або колінні.

Як допомогти новонародженому при коліках?

11:00, 07.03.2021
Як допомогти новонародженому при коліках? У середньому, через два-три тижні після народження у дитини з’являються періоди, коли віна стає дуже неспокійною, плаче і кричить. Кольки найчастіше починаються вечорами і приблизно в один і той же час. Під час такого плачу дитина невтішний...

Перша допомога дитині, коли вона впала і вдарилась головою

11:00, 05.03.2021
Перша допомога дитині, коли вона впала і вдарилась головою Удари, подряпини, садна і гематоми є звичною справою, і батьки вміють надати своєму синові або дочці першу допомогу. Але що робити, якщо дитина впала і вдарилася головою, як розпізнати серйозність проблеми, про це відомо не багатьом.

Засоби від вошей для дітей

11:00, 02.03.2021
Засоби від вошей для дітей Педикульоз мучить не тільки своїми клінічними проявами, скільки громадським осудом. І відчуваючи муки сорому, виправдовуючись щоденною гігієною, люди збираються в чергу перед віддачею засобів проти вшивості.

Вчені: в Україні діти почали частіше хворіти коронавірусом після відкриття шкіл

11:00, 25.02.2021
Вчені: в Україні діти почали частіше хворіти коронавірусом після відкриття шкіл Серед дітей значно збільшилася кількість нових випадків зараження коронавірусом після відкриття шкіл.