Здоров'я дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

У дітей, народжених шляхом кесаревого розтину, частіше діагностують аутизм

11:00, 28.10.2021
У дітей, народжених шляхом кесаревого розтину, частіше діагностують аутизм У дітей, народжених шляхом кесаревого розтину, ймовірність розвитку аутизму на 33% вища. А ризик виникнення СДУГ (Синдром дефіциту уваги та гіперактивності) вищий на 17%.

Кесарів розтин не збільшує ризик розвитку ожиріння у дітей

11:00, 27.10.2021
Кесарів розтин не збільшує ризик розвитку ожиріння у дітей Довгий час вважалося, що діти, які з’явилися на світ шляхом кесаревого розтину, частіше за інших страждають від ожиріння. Проте група вчених зі Швеції вирішила детальніше вивчити тему і знайти додаткове підтвердження або ж спростування поді...

Яке молоко для дітей корисніше?

11:00, 26.10.2021
Яке молоко для дітей корисніше? Суперечки про те, яке молоко є для дітей більш корисним – незбиране чи нежирне – ведуться не перше десятиліття. І ось тепер нове дослідження поклало край цим суперечкам.

Ще один фактор ризику розвитку астми у дітей

11:00, 23.10.2021
Ще один фактор ризику розвитку астми у дітей Дослідники з Норвегії та Швеції показали, що ризик розвитку астми у дітей, робота матерів яких була пов'язана з широким використанням чистячих і дезинфікуючих засобів, був значно вище. Присвячена новому фактору ризику астми стаття учених оп...

Голос матері здатний полегшувати біль у недоношених немовлят

11:00, 18.10.2021
Голос матері здатний полегшувати біль у недоношених немовлят Фахівці провели дослідження на базі італійської лікарні.

Дитяче хропіння може свідчити про зміни мозку

11:00, 13.10.2021
Дитяче хропіння може свідчити про зміни мозку Дослідники встановили, що якщо дитина хропить, то у неї частіше виникають проблеми з поведінкою. Наприклад, гіперактивність, погана успішність у школі та неможливість на чомусь зосередитися.

Струс мозку у дитини: як не пропустити симптоми?

11:00, 11.10.2021
Струс мозку у дитини: як не пропустити симптоми? Струс мозку – це черепно-мозкова травма, причиною якої є удар по голові або падіння. Така травма особливо небезпечна для маленьких дітей, тому що вони не можуть сказати, як почуваються.