Здоров'я дітей | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Що таке біполярний розлад і як розпізнати його у підлітків?

11:00, 30.05.2020
Що таке біполярний розлад і як розпізнати його у підлітків? Біполярний розлад — психічний розлад, що проявляється афективними станами: маніакальними і депресивними, а також змішаними типами, при яких у хворого спостерігають ознаки депресії та манії водночас, або швидка зміна симптомів гіпоманії та с...

Якщо у дітей хрустять суглоби

11:00, 24.05.2020
Якщо у дітей хрустять суглоби Хрускіт в суглобах у дітей не завжди свідчить про відхилення або захворювання, досить часто це в рамках норми. Як правило, у дітей хрустять суглоби хребта, тазостегнові або колінні.

Як лікувати літню застуду?

11:00, 17.05.2020
Як лікувати літню застуду? Вона обожнює воду з льодом, морозиво, і соки з холодильника. Любить довгі освіжаючі запливи і кондиціонер... Їй подобаються прогулянки під холодним дощем і поїздки з вітерцем... Вона - літня застуда!

Головні алергени травня

11:00, 16.05.2020
Головні алергени травня Травень - це не тільки перші по-справжньому теплі дні, але і кошмар для алергіка. Начебто треба насолоджуватися першими листочками і квіточками, але очі сльозяться, ніс закладений, чхання не залишає в спокої.

У дитини болить горло. Як їй допомогти?

11:00, 02.05.2020
У дитини болить горло. Як їй допомогти? Якщо у малюка регулярно болить горло, варто приділити особливу увагу профілактиці і загальному зміцненню організму. Тільки сильний імунітет зможе впоратися з хронічним тонзилітом і допомогти дитині забути про біль в горлі.

Як розшифрувати аналіз крові дитини

11:00, 30.04.2020
Як розшифрувати аналіз крові дитини Загальний аналіз крові (ОАК) – один з найпоширеніших видів лабораторної діагностики, який є відмінним «індикатором» стану здоров’я дитини. Хвороби і інші порушення — все це відразу ж відображається на показниках крові. Ось чому, якщо дитина...

Якщо дитина набрала зайві кілограми і хоче від них позбутися

11:00, 30.04.2020
Якщо дитина набрала зайві кілограми і хоче від них позбутися Ось кілька кроків, як допомогти дитині повернути нормальну вагу ефективно і, при цьому, безпечно для здоров'я.