Завантаження. Будь ласка зачекайте...

З якого віку дітей можна брати на море

17:00, 25.04.2018
З якого віку дітей можна брати на море Батьки, які звикли щоліта їздити на море, не можуть змиритися з тим, що після народження дитини їм доведеться пропустити улюблений відпочинок. Тому часто запитують у сімейних лікарів, коли ж їм з дітьми можна їхати на море.

Усуваємо зайву сірку в вухах дітей

09:00, 24.04.2018
Усуваємо зайву сірку в вухах дітей Є негласне правило: не можна сторонніми предметами проникати всередину слухового каналу, інакше існує високий ризик пошкодження барабанної перетинки і занесення інфекцій. Батьки, які намагаються вичистити вушну сірку з глибини вуха, своїми ...

У якому віці потрібно переселити дітей у їх кімнату?

17:00, 21.04.2018
У якому віці потрібно переселити дітей у їх кімнату? Всі батьки прагнуть, щоб їх діти спали окремо, у своєму ліжечку, а в ідеалі - у дитячій кімнаті. У якому віці найкраще проводити такі "переселення"?

Як правильно обробляти подряпини і садна у дітей

09:00, 17.04.2018
Як правильно обробляти подряпини і садна у дітей Як тільки малюк починає ходити, у мам з'являється маса нових турбот. Одна з них -садна і подряпини. Важливо правильно обробляти навіть найдрібніші ранки, щоб не допустити інфікування.

Зміїний укус: перша допомога дитині

09:00, 16.04.2018
Зміїний укус: перша допомога дитині Від однієї думки про укус змії людину охоплює жах. Коли мова йде про дітей, цей жах можна помножити на тисячу. Що потрібно знати про змій і який алгоритм дій при укусі?

Скільки іграшок має бути в дітей?

15:00, 11.04.2018
Скільки іграшок має бути в дітей? Якщо порівнювати кількість іграшок, яка була в нашому дитинстві і є зараз у наших дітей, то відразу стає зрозуміло, що малюки зараз у виграші. Але добре це чи погано? Скільки дитині потрібно іграшок для щастя? На ці запитання відповіли фахі...

Дитині сняться кошмари: що робити?

17:00, 10.04.2018
Дитині сняться кошмари: що робити? Яку б корисну функцію не виконували кошмари, але вони можуть доставити багато неприємних миттєвостей дитині і її батькам. Тому для більшості батьків важливо знати відповідь на питання, дитині сняться кошмари, що робити?