Для дітей : Всі новини
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Порад від візажиста про макіяж для жінок, які носять окуляри

11:00, 09.03.2021
Порад від візажиста про макіяж для жінок, які носять окуляри Фарбуємо очіНанесення бази під тініЦе дозволить макіяжу протриматися довше. Тіні будуть лягати рівномірно, а колір стане більш інтенсивним. Наносити засіб краще пальцями.

Як не порівнювати свою дитину з чужою

11:00, 08.03.2021
Як не порівнювати свою дитину з чужою Люди все ще продовжують порівнювати себе з іншими. Це може бути щодо зовнішнього вигляду, рівня освіти, успіхів на роботі чи станом здоров'ям. Коли порівняння відбувається щодо дітей, то їх оцінюють тільки за їх діями. Батьки так роблять, а...

Як допомогти новонародженому при коліках?

11:00, 07.03.2021
Як допомогти новонародженому при коліках? У середньому, через два-три тижні після народження у дитини з’являються періоди, коли віна стає дуже неспокійною, плаче і кричить. Кольки найчастіше починаються вечорами і приблизно в один і той же час. Під час такого плачу дитина невтішний...

Перші дні новонародженого вдома: До чого готуватись?

11:00, 06.03.2021
Перші дні новонародженого вдома: До чого готуватись? Здається, що в рідних стінах все встане на свої місця, буде простіше, легше і нарешті вдасться виспатися. Але наші плани не завжди стають з реальністю. Чого очікувати мамі після повернення додому?

Перша допомога дитині, коли вона впала і вдарилась головою

11:00, 05.03.2021
Перша допомога дитині, коли вона впала і вдарилась головою Удари, подряпини, садна і гематоми є звичною справою, і батьки вміють надати своєму синові або дочці першу допомогу. Але що робити, якщо дитина впала і вдарилася головою, як розпізнати серйозність проблеми, про це відомо не багатьом.

Як привчити дитину засинати в своєму ліжечку

11:00, 04.03.2021
Як привчити дитину засинати в своєму ліжечку З півроку немовля біологічно не потребує нічного годування, тому воно вже може спати окремо від вас.

Чи потрібно стригти малюка в рік?

11:00, 03.03.2021
Чи потрібно стригти малюка в рік? Структура волосся, їх густина і колір - генетичні характеристики. Стрижка волосся не може вплинути на генетику і рідкісне волосся не стануть густіші після стрижки.