У чому секрет щасливих стосунків? | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

У чому секрет щасливих стосунків?


11:00, 09.06.2020
Фахівці в області психології відносин між чоловіком і жінкою стверджують, що секрет щасливим і гармонійним особистому житті жінки полягає в умінні знаходити слабкості чоловіки і правильно їх використовувати.

4742_0fd1df1884ecda73f18954af4ea9d7_fitted_740x1500_fittedblur_x.jpg (37.87 Kb)
Для дітей

Отже, які слабкості притаманні чоловікам і як вони впливають на психологію відносин між чоловіком і жінкою? Кожна жінка повинна знати, що чоловік за своєю природою – естет, і він вкрай уважний до всього, що стосується вашої зовнішності і фігури. Є старий анекдот про те, як поліцейський написав в звіті: «З грабіжниками була дівчина в червоній міні-міні спідниці, а особи її я не помітив». У цьому жарті міститься величезна частка правди. Багатий внутрішній світ, безперечно, необхідний, але прекрасне, спокусливе тіло, як і тисячі років тому, залишається одним з головних козирів жінок.

Ще одна слабкість чоловіка – це його бажання відчувати себе сильним поруч зі своєю обраницею. Жінка, яка хоче завжди лідирувати, будь то вільні стосунки або відносини в родині, ризикує все втратити. Не бійтеся бути слабкою, показуйте, що потребуєте допомоги і захисту – чоловікові це необхідно! Чоловік – позер, він постійно потребує того, щоб жінка оцінювала його досягнення, нехай і найнезначніші. Так, це парадоксально, але чоловікам іноді компліменти потрібні більше, ніж жінкам. Крім основних, всім чоловікам притаманні і так звані маленькі слабкості. Чоловік – примхливий, і набагато більш чутливий до фізичного болю, ніж жінки. Заміжні жінки в курсі: якщо чоловік став кашляти, а на градуснику тридцять сім – це все, кошмар, жах, катастрофа і кінець світу. У такі хвилини чоловік хоче бачити в вас турботливу, співчутливу матусю.

Остерігайтеся говорити з чоловіком в наказовому тоні. Одна з головних фобій чоловіків – це перетворитися в підкаблучника. Навчіться формулювати свої прохання і бажання обтічно: «О, яке дивне колечко, просто мрія, втім, обійдуся і без нього, поки ти поруч зі мною». Проти таких єзуїтських прийомів жоден чоловік не встоїть. Чоловік не виносить жіночих сліз, але використовувати ридання як засіб маніпуляції слід у виняткових випадках, інакше чоловік перестане сприймати вас всерйоз. На відміну від жінок, чоловік, як правило, може концентрувати сили і уваги на чомусь одному, а не робити кілька справ одночасно. В цьому і слабка, і сильна сторона чоловіки, адже така фанатична впертість на одному предметі дозволяє чоловікам домагатися високих результатів.

Як приручити свого принца

Отже, прекрасний принц виник на вашому горизонті. Настає час відкрити наступну главу в психології відносин між чоловіком і жінкою, яка присвячена тому, як завоювати чоловіка?

Інтуїтивно зрозуміло: перш за все, потрібно домогтися того, щоб обранець з безлічі інших кандидатур вибрав саме вас. Чим зачепити його увагу, як накинути аркан? Так, чоловік «любить очима», але потрібно мати почуття міри. Занадто зухвало-еротична одяг, підкреслена сексуальність в поведінці, занадто яскравий макіяж – це сигнал для чоловіка, що ви доступні і від відносин не чекаєте нічого серйозного. На жаль, ніхто не досконалий, і далеко не у всіх жінок фігура близька до заповітних модельним параметрам, але тут починає працювати різниця в сприйнятті світу чоловіками і жінками. Чоловік зверне увагу і на ваші ноги, і на вашу груди, але оцінювати буде все-таки не по деталях, а по цілісного образу, по тому, як ви тримаєтеся, як вмієте себе подати, приховати недоліки і підкреслити достоїнства. І, звичайно, чарівне зброю – це таємнича, жіночна посмішка. Умовно кажучи, посмішка Джулії Робертс може цінуватися вище грудей Памели Андерсен.

Отже, ви привернули його увагу, ви йому сподобалися, але розраховувати на розвиток першої симпатії в щось серйозне за рахунок лише зовнішніх даних – наївно. Це спрацьовує тільки в сценаріях «попелюшка хоче заміж за олігарха» або «молода утриманка шукає багатого коханця», але і в цьому випадку відомо, що відносини, побудовані виключно на сексі, довговічними не бувають. Для того, щоб підкорити чоловіка на ментальному рівні, ви повинні проявити інтерес до його особи і його інтересам. Використовуйте методику Карнегі – говорите з ним про нього самого. Постарайтеся бути щирою, бо фальш відчувається відразу. Але, ні в якому разі, не переступати меж його особистого простору, не проявляйте зайвого цікавості – чоловіки цього не терплять. Фраза «повинна бути в жінці якась загадка» вже набила оскому, однак цей постулат ще ніхто не відміняв. Таємничість – невід’ємна частина жіночності. Не поспішайте відразу розкритися до кінця і вивалити на обранця всі свої секрети. Тримайте інтригу, приміряйте на себе різні образи. Нехай він дійсно розгадує вас, як загадку, а й давайте йому шанси її розгадати! Головне, підтримуйте його емоційну залученість в цей процес.

Ніколи не проявляйте квапливості, не беріть відразу ініціативу в свої руки – дайте чоловікові дозріти. Чоловік – тугодум. Навіть, якщо він закоханий без пам’яті, на усвідомлення цього факту йому потрібно більше часу, ніж жінці. Великий крок до провалу – це відразу дати зрозуміти, що ваша кінцева мета – РАЦС і печатка в паспорті. Чоловіки дорожать свободою і розлучаються з нею вкрай болісно. Не забувайте, що від природи чоловік народжений мисливцем. Якщо він занадто млявий, байдужий, м’якотілий, якщо він не бачить в вас свою «здобич», яку він повинен неодмінно роздобути, то чи потрібен вам такий чоловік? Уникайте штампів минулого, на зразок того, що «шлях до серця чоловіка лежить через шлунок». В наші дні ваші кулінарні таланти можуть навіть уявити собі не вразити чоловіка, який звик харчуватися в кафе і ресторанах.

Точно так же втратили актуальність старі рецепти на кшталт «ніякого сексу на першому побаченні» або «ліжко після РАЦСу». Тут все дуже тонко і індивідуально. Такого поетичного поняття, як любов з першого погляду, теж ніхто не відміняв. Якщо двоє відразу відчувають, що буквально створені одне для одного, все між ними може відбуватися набагато швидше.

Етапи відносин

Як і будь-який процес, розвиток відносин між чоловіком і жінкою можна розділити на етапи. Особливий випадок, коли романтичні відносини виростають з дружби. Так, таке трапляється, але досить рідко. Дружба між чоловіком і жінкою – взагалі поняття ефемерне. Стадії відносин між чоловіком і жінкою можна умовно розділити на: Знайомство, перша симпатія і потяг один до одного. Закоханість. Цукерково-букетний період, коли чоловік доглядає за жінкою і прагне завоювати її серце. Тривалі серйозні стосунки в законному або цивільному шлюбі. Розрив, якщо відносини підійшли до кінця, вичерпали себе з тієї чи іншої сторони. Психологія відносин між чоловіком і жінкою в шлюбі істотно відрізняється, має свої особливості.

Шлюб – інститут економічний. Якщо чоловік не в змозі забезпечити дружину і дітей, або взагалі матеріальне становище сім’ї далеко від благополучного, це починає безпосередньо впливати на відносини. У них зникає гармонія, і від цих жорстких реалій нікуди не піти. Але навіть якщо в матеріальному сенсі в родині все чудово, і тут сімейний човен чекають численні рифи і мілини. Первісна пристрасть згасає, може наступити сексуальне пересичення, і тоді на перший план виходять саме проблеми психологічної сумісності подружжя. Суттєвою стає різниця в поглядах, смаках, пристрастях і планах. Найменше розбіжність бажань вже може викликати скандал і сімейну сцену, а це – часто початок кінця. Шлюб не протягне довго, якщо не навчитися проявляти терпимість до недоліків і поганим звичкам чоловіка. Фатальна для сім’ї патологічна ревнощі, недовіра, підозрілість, прагнення стежити за всім і контролювати кожен крок чоловіка аж до кожної отриманої їм смски.

Чоловік не терпить, якщо його починають з кимось порівнювати або кого-то ставити в приклад. Чоловік не виносить критики на адресу його постільних невдач.

Як пережити розставання

Психологія відносин між чоловіком і жінкою після розставання – вкрай складна і неоднозначна область знань. Життя влаштоване так, що навіть світлі і пристрасні відносини можуть припинитися. Самий безболісний варіант, коли рішення про розрив прийнято обопільно, люди розходяться мирно і в подальшому можуть навіть підтримувати дружні відносини. Так трапляється далеко не завжди. Часто почуття згасають в комусь одному, а інший продовжує жити ілюзіями, що все ще можна повернути. На жаль, померлі почуття практично не піддаються реанімації.

Для людини немає страшнішого, важкого удару, ніж втратити свою любов. Якихось єдиних універсальних рецептів виживання в такій ситуації просто не існує. Додаткові муки при розриві наступають тоді, коли розлучаються не просто закохані, але подружжя, які мають дітей. Психологи радять, в будь-якому разі, не чіплятися за минуле, відпустити колишню любов. Загрози, сльози, істерики, шантаж все одно не спрацюють, а зроблять тільки гірше. Хто зазвичай першим йде на розрив? У родині це частіше роблять жінки. Вони набагато більш відповідальні, до того ж для більшості жінок секс з партнером, якого вони перестали любити, стає нестерпним.

джерело: elgardiano.com

Теги:
Джерело

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter. Система Orphus
Імя:
E-Mail:
Коментар
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Введіть код: *
captcha