Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Батькам треба знати: обов'язки медсестри в дитячому садку


11:00, 15.06.2019
Медсестра в дитячому садку - співробітник не менш важливий, ніж педагогічний склад. В її завдання входить організація фізичних вправ, складання меню і консультування батьків.

4515_3b1a6789-cd0c-4e64-aac8-3b4e8697bce0.jpeg (41.27 Kb)


Основні завдання медсестри дитячого садка
Вранці медсестра повинна зустрічати дітей, перевіряючи стан здоров'я кожного з них. У разі виявлення ознак інфекційного захворювання, медсестра, як правило, дає напрямок до дільничного педіатра.

Протягом дня медсестра повинна виконувати такі завдання:

1. Стежити за станом дітей, яким напередодні була проведена вакцина або щеплення.

2. Організовувати і проводити фізичні вправи, а при наявності басейну - організовувати купання.

3. Проводити гартуючі процедури.

4. Надавати першу допомогу, при необхідності надавати і долікарську допомогу до приїзду швидкої допомоги.

5. Перевіряти якість їжі і стежити за дотриманням епідемрежиму в дитячому саду.

6. Складати план фізичних вправ для дітей після травм і для дітей, що мають захворювання, які не дозволяють займатися за стандартними методиками.

Крім того, медсестра зобов'язана зважувати дітей, заміряти ріст і проводити інші антропометричні дослідження. І вихователі, і медсестри проводять з дітьми достатньо часу. Медсестра, маючи базові знання в галузі педіатрії, може виявити перші ознаки захворювань.

Батьки можуть адресувати свої запитання медсестрі дитячого саду - це зручніше, ніж спеціально записуватися на прийом в поліклініку. Медична сестра допоможе батькам заповнити інформаційні прогалини в наступних областях:

- харчування і гігієна дитини;
- фізичні вправи і загартовування;
- методи надання першої допомоги;

Якщо вашій дитині за життєвими показаннями потрібен щоденний прийом лікарських засобів і робити це потрібно протягом дня - повідомте медсестрі, так як контроль за прийомом ліків входить в її обов'язки.

Теги:
Джерело

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter. Система Orphus
Імя:
E-Mail:
Коментар
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Введіть код: *
captcha