Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Садок і дитина без щеплень


15:00, 02.03.2018
Якщо батьки написали відмову від рофілактичних щеплень, чи має право дитячий садок відмовитись приймати таку дитину?

1694_2e85804b890427d4f78c0b894db243a267sh.jpg (58.93 Kb)


Якщо в нещепленої дитини укомплектовані всі необхідні документи: заява батьків або осіб, які їх замінюють, медична картка про стан здоров’я дитини, довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтво про народження, то керівництво навчального закладу не повинно мати жодних підстав для відмови прийняти таку дитину.

Якщо виникли якісь проблеми на основі того, що дитина нещеплена, необхідно звернутися до дитячого поліклінічного відділення, де консультативно-лікарська комісія зобов’язана провести огляд дитини і надати спеціальний дозвіл, у якому буде зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад.

Якщо керівник садочка відмовляється приймати на навчання дитину, що має дозвіл із поліклініки, він порушує ст.53 Конституції України, в якій зазначено, що кожен має право на освіту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчимось їсти з ложечки
Про щеплення для найменших
Як правильно загартовувати немовля

Теги:
Джерело

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter. Система Orphus




Імя:
E-Mail:
Коментар
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Введіть код: *
captcha