Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Ім’я Гнат. Значення імені Гнат


07:02, 03.11.2014
0206_untitled-1.jpg (55.61 Kb)

Ігнатій – вогненний (лат.).


За іншою версією, ім’я означає “ненароджений”. Часто такі імена давали в захист від злих духів, у надії, що, прийнявши значення імені буквально, ті не помітять народження дитини й не заподіють її шкоди.


Ім’я Гнат звучить різко й коротко, як сухий удар батога. Безсумнівно, таке сильне, та до того ж ще й рідке ім’я здатне дуже вплинути на свого носія. Звичайно людина з ім’ям Гнат має вольовий, твердий і рішучий характер. Крім того, загальна енергетика може посприяти розвитку в Гната впевненості у своїх силах і небагатослівності. Треба підкреслити, що остання якість неабияк страхує від безлічі небезпечних ситуацій, у які маючи прагнення до лідерства Гнат попадав би набагато частіше, якби не звик говорити мало, але вагомо. Тут же відбувається навпаки, і в більшості випадків його стримана небагатослівність викликає в навколишіх повагу й підкреслює його мужність.

Іменини: 12 січня, 23 листопада.

Іншими словами, у Гната є всі задатки для становлення себе якщо й не як лідера, то як самодостатньої особистості. Його самолюбство дуже рідко буває хворобливим, однак він уміє за себе постояти. Звичайно ж, людина з таким характером може прокласти собі дорогу в житті, зробити прекрасну кар’єру, однак нерідко справа ускладнюється зайвою твердістю й серйозністю Гната. Погано те , що досить мужньо стримуючи свої емоції, Гнат не вміє їх зм’якшувати за допомогою гумору, і ці емоції, замкнені в душі, часто здобувають характер пристрастей. Це всерйоз здатно затьмарити людині життя, часом Гнат починає виглядати досить хмуро, і в такі моменти він особливо самолюбивий, і іншим разом буває досить найменшої іскри, щоб стримувані негативні емоції виплеснулися в короткому, але потужному вибуху. Буває ж і так, що результатом довгого внутрішнього стресу стають хронічні безсоння або інші нервові розлади.

Найбільше сприятливо, якщо Гнат зуміє трохи зм’якшити свій характер і замість того, щоб приховувати своє невдоволення, навчиться згладжувати його добрим гумором. Це ж, до речі, допоможе йому стати більше відкритим із близькими людьми, що додасть сімейним стосункам Гната потрібну теплоту й взаєморозуміння.

Якщо вам поталанило вступити в конфронтацію із Гнатом, то найкраще додержуватися заповітної формули – не буди лиха, поки воно тихе. Варто також ураховувати, що жартувати над собою Гнат може дозволити тільки близьким друзям, та й то не завжди. Завоювати ж його розташування не так вже важко, треба просто поводитися по-чоловічому й триматися шанобливо й з достоїнством.

Теги:
Джерело

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter. Система Orphus
Коментування даної новини заборонено.