Що розповість про дітей їх улюблений колір | Для дітей
Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Що розповість про дітей їх улюблений колір


17:20, 28.09.2015
Щоб з'ясувати, який колір подобається дитині більше за інші, необов'язково навіть питати. Просто поспостерігайте - якими кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами вона користується більше, якого кольору іграшки та одяг вибирає.

news28_02_2013_1.jpg (93.24 Kb)


Жовтий

Його люблять діти товариські, відкриті, сміливі, допитливі. Вони чутливі, вразливі, їм властиві висока самооцінка, впевненість у собі, жага діяльності. Ці діти - творчі натури, мрійники; вони легко відриваються від реальності, не мають звички до порядку і з труднощами приймають рішення. У навчанні нетерплячі і метушливі, але виявляють наполегливість і кмітливість.

Головна порада батькам: виховуйте в дитині посидючість, працьовитість і цілеспрямованість. Повертайте її час від часу в реальність, вчіть бути "тут і зараз".

Синій
Йому надають перевагу діти спокійні й урівноважені. Вони люблять робити все не поспішаючи, докладно, і схильні до глибоких роздумів. У навчанні намагаються насамперед привести матеріал в порядок, не соромляться обговорити незрозумілі моменти. Як правило, рано обзаводяться власною точкою зору. Такі діти досить скромні і особливо потребують доброго відношення з боку оточуючих.

Головна порада батькам: організувати для дитини режим дня, забезпечити стабільність і порядок у всьому, створити відчуття безпеки і захищеності. У той же час потрібно вчити його незалежності від думки оточуючих.

Блакитний
До нього небайдужі діти товариські, емоційні, безтурботні, доброзичливі. Завжди не проти помандрувати, особливо люблять водні прогулянки, і взагалі тяжіють до зміни обстановки. Не бажають, щоб до них пред'являли якісь претензії, а тому вже в ніжному віці ухиляються від зобов'язань.

Головна порада батькам: таким дітям особливо потрібна допомога і підтримка у важких життєвих ситуаціях. Навчайте їх володіти собою, контролювати емоції, брати відповідальність на себе.

Червоний
Ці діти хочуть домогтися успіху і популярності, причому тут і зараз. Вони незалежні, відповідальні, амбітні, не терплять критики і чужого керівництва. Природжені лідери та організатори, які вміють домагатися свого, завойовувати авторитет. Запальні, часто виходять з-під контролю.

Головна порада батькам: направити енергію дитини в творче русло, виробити посидючість, навчити володіти своїми емоціями. Навчайте її, що добре, а що погано, але не пригнічуйте лідерський характер.

Помаранчевий
З такими дітьми завжди весело і цікаво, вони блискуче, але односторонньо обдаровані (часто художньо). Легко збуджуються, але збудження це дратівливе, що не має виходу. Для них характерна нестійкість інтересів, постійна потреба в захопленнях. Мають добре розвинену інтуїцію, люблять мріяти.

Головна порада батькам: необхідно придумати, як уникати нервових зривів. Можливо, варто відвести малюка в спортивну секцію або частіше кликати в гості інших дітей, щоб дитина могла пограти в активні ігри і "розрядитися".

Рожевий
Ці діти м'які, ніжні, але одночасно і скритні. Нерідко живуть у світі фантазій, не вміють правильно оцінювати свої сили. Рожевий частіше вибирають дівчатка - їм властиво більш емоційне сприйняття життя.

Головна порада батькам: вчіть дитину адекватному сприйняттю реальності. Не будьте занадто різкі в критиці, щоб не поранити почуттів малюка.

Зелений
Вперті, потайливі, наполегливі, ці діти володіють сильною волею, насилу змінюють свою думку. Побоюються будь-яких змін в розпорядку дня або інтер'єрі. Роблять все, щоб уникнути критики, бояться отримати відмову або виставити себе в невигідному світлі. Малюки, які віддають перевагу світло-зеленому, більш м'які, відкриті і товариські; вони розумні і наділені почуттям прекрасного.

Головна порада батькам: дитина потребує вашої уваги і допомоги в оволодінні новими знаннями й уміннями. Вивчайте його гнучкості та лояльності. Такій дитині необхідно почуття захищеності, надійності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає колір одягу на поведінку дитини?

Фіолетовий
Його обирають діти з естетичним світосприйняттям, здатні на незалежні судження. У них багатий внутрішній світ, вони артистичні, прагнуть до інтелектуального і духовного спілкування, тягнуться до загадкового, таємничого, делікатні і нерідко страждають від браку впевненості в собі. Легко підпадають під чужий вплив.

Головна порада батькам: "фіолетову" дитину ніколи не можна лаяти - батьківське невдоволення сильно його ранить. Дорослим слід підвищувати самооцінку малюка, вчити впевненості в собі, незалежності, критичному погляду на власні дії.

Коричневий
Коричневий колір часто стає улюбленим у найменшеньких, у житті яких вирішальну роль відіграють тілесні інстинкти. Якщо коричневому надають перевагу діти старше чотирьох-п'яти років, це ознака підвищеної тривожності і потреби у відпочинку. Вони можуть відчувати себе не дуже здоровими, тому хочуть стабільності і спокою.

Головна порада батькам: дайте дитині можливість побути в "надійному притулку", відчути спокій, отримати ваше визнання та персональну увагу.

Сірий
Його діти вибирають виключно рідко. Зазвичай такий вибір говорить про сором'язливість, скритність, замкнутість. Сірий приваблює дітей, зростаючих в дорослому оточенні: малюка убезпечують від однолітків або діти самі не приймають його у свій колектив. Можливо, дитина перевантажена різними заняттями, гуртками та секціями.

Головна порада батькам: дайте дитині побути в спокої. Тільки ні в якому разі від неї не віддаляйтеся! Можливо, доведеться змінити режим - подумайте, чи не скасувати якісь заняття.

Чорний
Інтерес дітей до самого похмурого кольору лякає батьків. Проте до чотирьох-п'яти років дитина, малюючи, часто вибирають саме його - просто тому, що чорний найбільш контрастний по відношенню до білого паперу. Перевага чорного в старшому віці свідчить про передчасно дозрілу складну психіку і про стрес, що перевернув життя дитини. Але також малюк може вибирати чорний колір, якщо хоче донести щось (і не обов'язково неприємне) до дорослих, але не може зрозуміти, як це зробити.

Головна порада батькам: вчитися знаходити з малюком спільну мову і спільні справи. Надайте дитині підтримку, поясніть, що погано, а що добре, і чому.

Білий
Його вибирають діти, які прагнуть до свободи і незалежності від дорослих. Можливо, дитина хоче звільнитися від неприємностей. Такі діти мрійливі, володіють добре розвиненою уявою, а шумним ігор воліють тишу і спокій.

Головна порада батькам: бути простіше і відвертіше - і не боятися оточувати дитини своєю любов'ю. Заохочуйте будь-яке прагнення малюка до самостійності, допомагайте йому повірити у свої сили!

Теги:
Джерело

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter. Система Orphus
Імя:
E-Mail:
Коментар
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Введіть код: *
captcha